Płocka Parowa

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
Dominik_Dyńka
Posty: 89
Rejestracja: ndz 03 lut, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Płocka Parowa

Post autor: Dominik_Dyńka » wt 15 lip, 2008

Witam! Chluba polskiego Off-Road-u, parowa stałą się ostatnio zakazanym owocem. Mianowicie zostały przy drogach wjazdowych (nie wszystkich :jupi: ) ustawione znaki zakazu. Zakaz dotyczy pojazdów samochodowych. To kolejny dowód na to że quadowcy są postrzegani źle. Mój znajomy dowiadywał się dlaczego zakaz został ustawiony. Powód który podano był taki że ludzie spacerujący po parowie skarżyli się na hałas. Czyli parowa stałą się kolejnym miejscem po którym teoretycznie nie można jeździć.
Pozdrawiam Dominik_Dyńka
[size=75]"Kiedy jadę w błocie nikt mnie nie pokona". W Płocku najlepsze tereny. Polecam! Ale tylko jak masz cichy tłumik ;)[/size]

Awatar użytkownika
JJasiek
Posty: 248
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: WZGÓRZE KRÓLÓW...
Kontakt:

Post autor: JJasiek » pt 18 lip, 2008

A jakie zakazy są ??

Dominik_Dyńka
Posty: 89
Rejestracja: ndz 03 lut, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Dominik_Dyńka » pn 28 lip, 2008

Zakaz wjazdu pojazdów samochodowych. Czyli quadów też się to tyczy. Ale i tak będziemy jeżdzić. ;)
[size=75]"Kiedy jadę w błocie nikt mnie nie pokona". W Płocku najlepsze tereny. Polecam! Ale tylko jak masz cichy tłumik ;)[/size]

Awatar użytkownika
stahoo
Posty: 802
Rejestracja: pn 28 lis, 2005
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: stahoo » pn 28 lip, 2008

zakaz wjazdu, czy zakaz ruchu...?
.:GALEON:.

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » pn 28 lip, 2008

Znaki zakazu wjazdu były od zawsze na ulicy Parowa gdzie ma początek jar rzeczki Brzeźnicy, głównie ze względu na notoryczne wywożenie śmieci przez okolicznych mieszkańców.
3fun - bo quady są naszą pasją

Dominik_Dyńka
Posty: 89
Rejestracja: ndz 03 lut, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Dominik_Dyńka » pn 04 sie, 2008

ZNak to zakaz wjazdu pojazdów samochodowych. Ale jeszcze dla pewności sprawdzę ;).
Krzysztof Wronowski

Znaki zakazu wjazdu były od zawsze na ulicy Parowa gdzie ma początek jar rzeczki Brzeźnicy, głównie ze względu na notoryczne wywożenie śmieci przez okolicznych mieszkańców.


Znaki zakazu pojawiły się przy wjazdach nie dalej jak 2 miesiące temu. Nigdy na parowie nie było znaków zakazu wjazdu zarówno nie było też znaku zakazu ruchu. Wiem o tym ponieważ mieszkam tuż przy parowie i często przejeżdżam obok wjazdów na Parową ;).
Pozdrawiam Dominik Jaroszewski ;)
Ostatnio zmieniony pn 04 sie, 2008 przez Dominik_Dyńka, łącznie zmieniany 1 raz.
[size=75]"Kiedy jadę w błocie nikt mnie nie pokona". W Płocku najlepsze tereny. Polecam! Ale tylko jak masz cichy tłumik ;)[/size]

Awatar użytkownika
JJasiek
Posty: 248
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: WZGÓRZE KRÓLÓW...
Kontakt:

Post autor: JJasiek » wt 05 sie, 2008

No to ponawiam temat.
Kto ma taką siłę przebicia, żeby w ogóle pouszył temat quadów u nas w UMP ??
Chodzi oczywiście dalszą część Brzeźnicy, tą która jest poniżej terenów przemysłowych.

robertyamaha
Posty: 600
Rejestracja: wt 01 sty, 2008
Lokalizacja: w-wa

Post autor: robertyamaha » wt 05 sie, 2008

JJasiek:
No to ponawiam temat.
Kto ma taką siłę przebicia, żeby w ogóle pouszył temat quadów u nas w UMP ??
Chodzi oczywiście dalszą część Brzeźnicy, tą która jest poniżej terenów przemysłowych.
a było tak pięknie !!, komu to przeszkadza, przeciez nikt tam nie chodzi, nikogo nie widziałem.
Ostatnio zmieniony wt 05 sie, 2008 przez robertyamaha, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominik_Dyńka
Posty: 89
Rejestracja: ndz 03 lut, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Dominik_Dyńka » wt 05 sie, 2008

Z tego co wiem, ponieważ kolega się dowiadywał, temat quadów na parowie poruszyli ludzie którzy spacerowali tam szczególnie osoby z dziećmi. Według nich quady stanowią duże zagrożenie i nie szanują właśnie pieszych. Mówiąc za siebie nie sądzę żeby quady stwarzały zagrożenie ponieważ ja i wiem że nie tylko ja zawsze przy ludziach zwalniam kiwam głową na znak powitania i spokojnie odjeżdżam i w momencie w którym można już odwinąć odwijam.
[size=75]"Kiedy jadę w błocie nikt mnie nie pokona". W Płocku najlepsze tereny. Polecam! Ale tylko jak masz cichy tłumik ;)[/size]

Awatar użytkownika
JJasiek
Posty: 248
Rejestracja: pn 05 lut, 2007
Lokalizacja: WZGÓRZE KRÓLÓW...
Kontakt:

Post autor: JJasiek » sob 09 sie, 2008

No więc trzeba zasuwać nurtem a nie ścięzką :) :) :) :) :)
Dopiero w dalszej cześci ścieżkami tam gdzie piesi się raczej nie zapuszczają :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”