Płocka Parowa

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
Awatar użytkownika
Jurgen
Posty: 17
Rejestracja: wt 22 sty, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Jurgen » czw 18 wrz, 2008

dotarla do mnie informacja ze znaki postawiono na wniosek SM ktora nie radzila juz sobie z wwozem smieci na ten teren, teraz kazdy kierownik samochodu dostaje obligatoryjnie mandat za wjazd i po sprawie
SM wnioskowala o zakaz wjazdu samochodow a MZD postawil co postawil
moze dalo by sie wychodzic/wydzwonic/wyfaxowac/wymailowac zmiane znaku ?
pozdrawiam
Jurek

Awatar użytkownika
Krzysztof Wronowski
Posty: 1339
Rejestracja: pn 29 sie, 2005
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzysztof Wronowski » czw 18 wrz, 2008

No i po krzyku, Jurgen Brawo !

Jezeli argumentem przemawiającym na naszą korzyść moze być fakt , że podczas River Ride IV wywieźliśmy z Parowy kilka ton śmieci , to możesz się na to powołać...
3fun - bo quady są naszą pasją

Awatar użytkownika
Jurgen
Posty: 17
Rejestracja: wt 22 sty, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Jurgen » pt 19 wrz, 2008

dzwoniac do MZD dowiedzialem sie ze postawiono takie a nie inne znaki bo wnioskowala o to policja i mieszkancy
prawda pewnie jest jak zawsze po srodku
pozdrawiam
Jurek

Dominik_Dyńka
Posty: 89
Rejestracja: ndz 03 lut, 2008
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Dominik_Dyńka » pt 19 wrz, 2008

Póki znaki stoją należy zachować ostrożność i grzeczność na naszej parowie ;). Pozdrawiam Dominik_Dyńka ;).
[size=75]"Kiedy jadę w błocie nikt mnie nie pokona". W Płocku najlepsze tereny. Polecam! Ale tylko jak masz cichy tłumik ;)[/size]

inginio
Posty: 3
Rejestracja: pn 02 maja, 2016
Quad:: CF 800
Imię: Piotr

Re: Płocka Parowa

Post autor: inginio » pn 13 cze, 2016

Hej. Jest tu jeszcze ktoś z płocka? Ja ogarniam pobliskie rejony takie jak soczewka sendeń jeziora pobliskie itd. Rysuje tracka i w drogę. Ktoś chętny? Fajne tereny. Nie brakuje długich trawersów i wody

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”