Ostatnia pomoc w wyborze

Co kupić, na co wymienić, jaki najlepszy na początek...
kurtvagna
Posty: 74
Rejestracja: czw 03 mar, 2016
Quad:: CF MOTO 520L EPS
Imię: Marek
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: Ostatnia pomoc w wyborze

Post autor: kurtvagna » ndz 03 wrz, 2017

Wczoraj byłem na oględzinach 520-tki w Bydgoszczy w Best-Bike i powiem Wam że quadzik bardzo mi się podoba :oklaski: Niestety nie pozwolono mi się przejechać.
W salonie Pani z obsługi jest bardzo miła i "do ludzi", jak twierdzi nawet jakiś czas temu był vice mistrzem Polski jakimś rajdzie quadowym. Natomiast koleś który tam pracuje (być może oboje są właścicielami a może nawet małżeństwem) jest bardzo nieprzyjemny, zachowuje się jakby klient był jego wrogiem.
Drażniło go nawet że dotykamy quada.
Kiedy dojechałem tam to akurat quad był składany przez tego gościa i kiedy podeszliśmy to przestał i burknął pod nosem że tak nie może pracować i zamknął nam drzwi przed nosem :idź pobiegaj: Kiedy zapytałem czy serwis quada odbywa się również przy zamkniętych drzwiach, odparł że oczywiście nikt nie może przebywać w warsztacie podczas prac ze względów bhp.

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Ostatnia pomoc w wyborze

Post autor: robertmuszka » ndz 03 wrz, 2017

Sasiad kupil 520, przez miesiac zrobil 380 km, quad nagle zgasl i mija wlasnie miesiac, jak maszyna stoi na serwisie.

kurtvagna
Posty: 74
Rejestracja: czw 03 mar, 2016
Quad:: CF MOTO 520L EPS
Imię: Marek
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń

Re: Ostatnia pomoc w wyborze

Post autor: kurtvagna » ndz 03 wrz, 2017

Rozumiem to i nie mówię że nie masz racji, tylko takie i podobne przypadki można znaleźć w prawie każdym dziale. Mam nadzieję że Twojemu sąsiadowi naprawią maszynkę i będzie dalej śmigał.
Ja jeszcze nie kupiłem i dalej myślę co zrobić. Quad Timiego1 jest fajny na fotkach, lecz niestety troszkę przekracza mój budżet i do tego 2013r. Do tego doszły jeszcze problemy rodzinne z które przeszkadzają w działaniach quadowych.
Mam nadzieję że niebawem to się zakończy.

robertmuszka
Posty: 946
Rejestracja: pt 05 lis, 2010
Quad:: g700 2014 plus zólte xxc 800 2015
Imię: Robert
Lokalizacja: Sompolno koło Konin

Re: Ostatnia pomoc w wyborze

Post autor: robertmuszka » pn 04 wrz, 2017

Nie namawiam Cie tym postem do kupna quada Timiego, bo nie znam quada . Napisalem tylko po to abys przemyslal czy warto pchac sie w nowy model cf.

Awatar użytkownika
timi1
Posty: 101
Rejestracja: ndz 10 mar, 2013
Quad:: ...był X8 :( a jest out 570 max
Imię: Tomek
Lokalizacja: Pruszków

Re: Ostatnia pomoc w wyborze

Post autor: timi1 » pn 04 wrz, 2017

Panowie mojej maszyny już niestety nie da sie kupić, wrzuciłem kontrolnie wczoraj rano ogłoszenie na OLX a o 16 musiałem wycofać. Pierwszy który przyjechał i obejrzał quada nie chciał słyszeć , że musi poczekać ,gość zapłacił zaliczkę (chciał nawet zapłacić całość) i dopiero wtedy zgodził się przyjechać po quada za dwa tygodnie. Tak ,że teraz zaczynam szukać outa.

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Ostatnia pomoc w wyborze

Post autor: oolsztyniak » pn 04 wrz, 2017

Szybko poszło - zresztą co się dziwić ... dobra zadbana maszyna z niskim przebiegiem to i szybko się sprzedała.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
timi1
Posty: 101
Rejestracja: ndz 10 mar, 2013
Quad:: ...był X8 :( a jest out 570 max
Imię: Tomek
Lokalizacja: Pruszków

Re: Ostatnia pomoc w wyborze

Post autor: timi1 » pn 04 wrz, 2017

Powiem Ci Łukaszu ,że sam jestem trochę zaskoczony bo cena nie była okazyjna, ...stan tak, ale nie cena (wystawiłem za 27500). Chociaż poprzedniego mojego quada też sprzedałem bez najmniejszego problemu. Potwierdza się teza ,że jak sprzęt jest zadbany to nawet jeśli kwota za niego jest wyższa niż przeciętna, szybko znajdzie się nabywca :ok:

Awatar użytkownika
Visitor1230
Posty: 63
Rejestracja: ndz 23 lip, 2017
Quad:: Linhai 500 4x4

Re: Ostatnia pomoc w wyborze

Post autor: Visitor1230 » pn 04 wrz, 2017

Gratuluje szybkiej tranzakcji. A co bedzie nastepne?

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Ostatnia pomoc w wyborze

Post autor: oolsztyniak » pn 04 wrz, 2017

Kaman :)

Dobrze wziąłeś Tomek powiem szczerze :)
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Ostatnia pomoc w wyborze

Post autor: DKfan » pn 04 wrz, 2017

Czyli zmiana na gorsze, parzcież wiadomo że CF-Moto to Can-am po usunięciu wad konstrukcyjnych.
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jakiego quada wybrać...”