No to zaczynamy...

Zanim zaczniesz przygodę z Quadzikiem, przywitaj się i napisz kilka słów o sobie...
jinxsior
Posty: 2
Rejestracja: śr 13 cze, 2018
Quad:: brak
Imię: Jarek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: jinxsior » śr 13 cze, 2018

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam 38 lat mieszkam w UK i zachorowalem na gada. Chodza mi po glowie rozne maszyny dlatego wyladowalem u Was. Pozdrawiam

kuba87
Posty: 5
Rejestracja: śr 04 lip, 2018
Quad:: poszukiwany
Imię: kuba

Kuba

Post autor: kuba87 » śr 04 lip, 2018

czesc, mam na imie Kuba, na to forum nie trafiłem przypadkiem gdyż od jakiegoś czasu rozglądam się za kładem, a że nie znam sie na nich wcale każdy model który mnie interesował wklepywałem w google i odrazu przekierowywało mnie tu do opinii uzykowników. Tyle że moja sprawa jest troche bardziej zakręcona, ale do tego załoze normalny temat.

Awatar użytkownika
tede74
Administrator
Posty: 1033
Rejestracja: sob 19 maja, 2007
Quad:: Scrambler XP 1000 S
Imię: Tomek
Lokalizacja: Stargard
Kontakt:

Re: Kuba

Post autor: tede74 » śr 04 lip, 2018

Witam na forum :)
:I love POLARIS:

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Kuba

Post autor: mesel » czw 05 lip, 2018

Cześć

Jastrząb_Łódź
Posty: 3
Rejestracja: ndz 08 lip, 2018
Quad:: Renia 850
Imię: Marcin

Cześć

Post autor: Jastrząb_Łódź » ndz 08 lip, 2018

Cześć mam na imię Marcin 36lat i się zaraziłem w piątek 13-go odbieram renię 850 i bedziemy latać jestem z Łodzi i pozdrawiam Wszystkich Wariatów

artur g660
Posty: 2
Rejestracja: ndz 18 lut, 2018
Quad:: G 660
Imię: Artur

Re: No to zaczynamy...

Post autor: artur g660 » pn 09 lip, 2018

witam jestem ARTUR mam 35 lat i latam na g 660 pozdrawiam

PiatyElement
Posty: 8
Rejestracja: ndz 15 lip, 2018
Quad:: TGB BLADE 600
Imię: Maciek

Re: No to zaczynamy...

Post autor: PiatyElement » ndz 15 lip, 2018

Cześć. Maciek, 42 lata. Na forum bywam od dłuższego czasu, czytając je w wolnej chwili. Nie mam własnego quada, ale zamierzam to zmienić na dniach.... Pozdrawiam.

sin_89
Posty: 1
Rejestracja: pn 23 lip, 2018
Imię: Amadeusz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: sin_89 » pn 23 lip, 2018

Witam wszystkich! Mam na imię Amadeusz 28 lat z Rzeszowa. Na forum jestem od dłuższego czasu jako czytelnik :) Przyszedł czas na konto i quada. Wyjezdziłem może raptem 10godzin, wszystkie na wypożyczeniu! AUUU!

GrzegorzK
Posty: 7
Rejestracja: wt 31 lip, 2018
Quad:: szukam
Imię: Grzegorz

Re: No to zaczynamy...

Post autor: GrzegorzK » wt 31 lip, 2018

Cześć, trafiłem tutaj bo nie wiem czy mam kupić quada? Nie wiem czy będę miał gdzie jeździć? i nie wiem czy z 2,5 letnim chłopakiem dam rady pojeździć?

A poza tym nie wiem jakiego wybrać, nie wiem jak to w praktyce z jeżdżeniem po lasach, nie wiem czy żona sie nie ofocha jak sobie pojadę i jeszcze pare taki nie wiem;)

No chyba, że jest ktoś z okolicy Czerwionki-Leszczyn, Rybnika i wdroży mnie w temat;)

Awatar użytkownika
Roberto1984
Posty: 7
Rejestracja: sob 16 cze, 2018
Quad:: Polaris Sportsman XP1000, 570, CF Moto 500
Imię: Robert
Lokalizacja: Chociwel

Re: No to zaczynamy...

Post autor: Roberto1984 » pt 10 sie, 2018

Cześć wszystkim,
mam na imię Robert i swoją przygodę z quadem zacząłem ponad 4 lata temu, zaczynając od CF Moto 500 ( dzięki DKfan za pomoc w mega trafnym wyborze na początek :-).
Aktualnie jestem szczęśliwym posiadaczem Polarisa Sportsmana 570 EPS - dzięki Tomek z Centrum ATV Grzędzice za Profesjonalne podejście do sprawy i wszelką pomoc :-).
Mieszkam niedaleko Stargardu - chętnie do kogoś dołącze, aby te moje solówki zażegnać.
Pozdrawiam wszystkich i życzę szczęśliwych wyjazdów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się z nami Quadzikowcami”