Kymco maxxer 450 irs dobry wybór ?

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kymco
ODPOWIEDZ
Juniorekquad
Posty: 16
Rejestracja: ndz 26 sty, 2014
Quad:: Brak
Imię: Piotrek

Kymco maxxer 450 irs dobry wybór ?

Post autor: Juniorekquad » śr 29 sty, 2014

Mój post zakładam ponieważ chce sie dowiedzieć od osób użytkujący właśnie maxxera 450 jaki jest to sprzęt czy warto wydać na niego tyle kasiorki mam na myśli nowy sprzęt (salon) i ogólnie coś więcej o tym quadzie. Pozdrawiam quadzikowców!

Juniorekquad
Posty: 16
Rejestracja: ndz 26 sty, 2014
Quad:: Brak
Imię: Piotrek

Re: Kymco maxxer 450 irs dobry wybór ?

Post autor: Juniorekquad » śr 29 sty, 2014

Odpisze ktoś,nikt nie ma maxxera ?

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Kymco maxxer 450 irs dobry wybór ?

Post autor: DKfan » czw 13 lut, 2014

Przejechałem się w zeszłym tygodniu nim, ale mogę porównywać tylko do MXU 500i.
Ogólnie bardzo stabilny, lżej się prowadzi i fajnie reaguje na balans ciałem, bardzo fajnie przyspiesza, do 90 km/h idzie bardzo dynamicznie a potem go dławi fabryczną blokada.

Tyle że to dziwna kategoria sprzętu, ani quad sportowy bo jest dość ciężki i ospały (mam porównanie tylko do maxxera 300), na pewno nie do skoków ani typowy przeprawowy. Raczej określiłbym go zwinna przeprawówką tylko do głębszego błota i wody potrzebne są zmiany, większe opony 24 lub 25, przeniesienie filtra powietrza z pod błotnika na górę, to opcja minimum.
Przydałyby się snorkle ale to jeżeli zamierzasz naprawdę głęboko go zanurzać.
Nie miałem okazji jechać nim w terenie ale znalazłem w sieci poddłubany egzemplarz jeżdżący w ekipie dzików.[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WNmgs9K68Ok[/youtube] Zawsze możesz kogoś z nich podpytać jak sobie radzi ale z filmów widać że w średnio trudnym terenie daję radę
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kymco”