Kymco - kto jest gwarantem?

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Kymco
Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Kymco - kto jest gwarantem?

Post autor: DKfan » pt 30 gru, 2016

Ciekawym i bardzo pomijanym quadem jest Maxxer 450, jest w cenie najtańszego MXU500 ma z tyłu IRS, bardzo niską wagę 290kg i świetne właściwości jezdne. Po obuciu w 25' lekkie opony bije na głowę MXU500 prowadzeniem i zdolnościami terenowymi
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Kymco - kto jest gwarantem?

Post autor: mesel » pt 30 gru, 2016

Niestety (dla mnie) rozmiarowo to byłe MXU 300 czyli za mało ale sprzęt bardzo fajny.

Marcel232
Posty: 5
Rejestracja: czw 29 gru, 2016
Quad:: No Name 150
Imię: Marcin

Re: Kymco - kto jest gwarantem?

Post autor: Marcel232 » sob 31 gru, 2016

No to mxu 500 dx znalezione u innego dilera i wytargowane przez moja zone za 31900 z dostawa za rocznik..2016. z normalna homologacja na 2 osoby bez zadnego kombinowania z traktorami etc.
ja jeszcze na morzu wiec wszystko na glowie 'zony' ale za to przyjade na gotowe.
zawsze chcialem grizlaka ale 56900 za cos co tylko bedzie stalo w garazu przez wiekszosc roku i zbieralo kurz to troche za duzo.
co do ceny vs wartosc to quad (jesli mozna to cos tak nazwac) ktorego mam teraz jest chyba nie do przebicia. zaplacilem za niego 800zeta, z elektryki dziala w nim tylko rozrusznik, w zawieszeniu lata wszystko lacznie z lozyskami kol, nie ma hamulcow z przodu, tylna polos wygieta (drze opone w oczach), amortyzacji zero, dobre to, ze chociaz na wprost jedzie, nie dbam o niego, stoi caly rok na dworzu bez zadnego przykrycia a jednak po powrocie po 3 miesiacach do domu i wlozeniu akumulatora pali i jedzie i nigdy nie zawiodl.
byl to pierwszy pojazd kupiony na probe zeby zobaczyc czy wogole cos takiego bedzie mi sie podobalo jako hobby (poza lataniem dronami) no i 'zapalilem sie' razem z corka.
mysle ze kymco w zupelnosci mi wystarczy.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Kymco - kto jest gwarantem?

Post autor: oolsztyniak » pn 02 sty, 2017

Marcel232 pisze:No to mxu 500 dx znalezione u innego dilera i wytargowane przez moja zone za 31900 z dostawa za rocznik..2016. z normalna homologacja na 2 osoby bez zadnego kombinowania z traktorami etc.
Tyle samo zapłaciłem za CF Moto 800 nowe z salonu.

W tej kasie szukałbym używanego żółtka 570 lub 650

Ewentualnie nowe 450 - negocjuj cenę, może warto zmienić kierunek?
http://allegro.pl/atv-quad-bombardier-c ... 95607.html

Nowe poniżej Waszego budżetu
http://allegro.pl/atv-quad-can-am-outla ... ml#thumb/6

Zobacz
http://allegro.pl/quad-can-am-outlander ... ml#thumb/8

Cena taka sama jak Wy wynegocjowaliście a pojazd będzie 100 razy lepszy od kymco.
Do tego turystyka w dwie osoby - bajka. Nie za słaby, nie za mocny i na pewno lepiej wykonany a miejsca pod dostatkiem. I pasażer będzie miał wygodnie.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
DKfan
Posty: 1979
Rejestracja: wt 21 sty, 2014
Quad:: Smark 200,MXU500i IRS,KingKaczka 750, Koczkodan 800X, XXC, R850XXC
Imię: Jacek

Re: Kymco - kto jest gwarantem?

Post autor: DKfan » pn 02 sty, 2017

Nawet nowy Can-am Outlander 450 z salonu BRP bardziej się opłaca, kosztuje 7300E do negocjacji. Jakością wykonania, prowadzeniem się i wartością rezydualną miażdzy Kymco.
Ale coś czuję że Marcel się zafiksował na Kymco i nic go nie przekona. Dopuki nie spotka innych quadów i się nie zorientuje że to były kiepsko wydane pieniądze
Zapraszamy do wspólnej jazdy. Jesteś z okolic Warszawy,samotna jazda Cię nuży, chcesz poznać ludzi których łączy pasja quadowania? Napisz do nas na PW
M&M sQuad

Marcel232
Posty: 5
Rejestracja: czw 29 gru, 2016
Quad:: No Name 150
Imię: Marcin

Re: Kymco - kto jest gwarantem?

Post autor: Marcel232 » wt 03 sty, 2017

przejrzalem oferty jednak mnie interesuje tylko cos nowego.
can am nawet ok ale homologacja tylko na 1 osobe wiec odpada
http://centrum-brp.pl/can-am-2017/outla ... 0-std-2017
cena tez musi byc do 30k (okolo) za cos nowego, z gwarancja i homologacja na 2 osoby.
na pewno sa lepsze quady - nowe, uzywane ale gdzies z budzetem trzeba sie zatrzymac, a quadzik przez wiekszosc czasu bedzie zbiera kurz w garazu a jak bedzie jezdzony to rekreacyjnie z corka na jakies wypady - i do tego musi byc zarejestrowany bo polne drogi 'wokol komina' mam juz wszystkie objechane.

Awatar użytkownika
mesel
V-ce Admin
Posty: 1179
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Quad:: Kymco MXU 500, SYM 200 TRUCK RUNNER, Piaggio X Evo 209
Imię: Marcin
Lokalizacja: Warszawa - Wawer
Kontakt:

Re: Kymco - kto jest gwarantem?

Post autor: mesel » wt 03 sty, 2017

Będziesz zadowolony. To nie jest tak, że Kymco robi złe sprzęty. W sprzedaży skuterów są jakby nie było na liście liderów i to od wielu lat. Quady też są dobre tylko.....trochę za drogie względem tego co oferują.

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: Kymco - kto jest gwarantem?

Post autor: oolsztyniak » wt 03 sty, 2017

W opisie aukcji widnieje wpis, że homologacja na dwie osoby
http://allegro.pl/atv-quad-bombardier-can-am-outlander-450l-dps-i6658195607.html

Zadzwoń i zapytaj ile ma w dowodzie
http://allegro.pl/atv-quad-can-am-outlander-l-450-4x4-nowy-2016-i6660570592.html#thumb/6

Wolałbym zdecydowanie 450 BRP niż kymco 500. Sam fakt, że jest wspomaganie miażdży konkurencję. Można powiedzieć, że nie miałem i nie muszę mieć. Ja też nie miałem i teraz już wiem, że muszę mieć. Chcesz rekreacji z córką to po dłuższych wypadach ręce boleć będą. Wspomaganie to zniweluje.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Ra-V
Posty: 122
Rejestracja: pn 26 gru, 2016
Quad:: Kymco MXU 500
Imię: Rafał

Re: Kymco - kto jest gwarantem?

Post autor: Ra-V » wt 03 sty, 2017

Trudno przekonać kogoś już zdecydowanego :)
Mnie też się Kymco podoba.
Jak będzie stał to sprzedać będzie bardzo łatwo.

Awatar użytkownika
Ra-V
Posty: 122
Rejestracja: pn 26 gru, 2016
Quad:: Kymco MXU 500
Imię: Rafał

Re: Kymco - kto jest gwarantem?

Post autor: Ra-V » śr 04 sty, 2017

https://www.olx.pl/oferta/quad-atv-kymc ... dd756ce83c

Ciekawa propozycja IRSa na gaźniku.
I jeszcze aktualna. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kymco”