Konwersacje zewnętrzne

Tu możesz zobaczyć jak bawi się TranS-Squad Team
Awatar użytkownika
Progress
TranS-Squad Team
Posty: 2210
Rejestracja: śr 13 paź, 2010
Quad:: Honda TRX 450r Sportrax
Imię: Adrian
Lokalizacja: Rembertów/Wilanów

Re: Konwersacje zewnętrzne

Post autor: Progress » sob 15 lut, 2014

finder pisze:
Progress pisze:Jechałem przed chwilą i znowu stoją !

Tym razem przodem do kierunku z którego nadjeżdżałem.

Al. Wilanowska.
A no właśnie, oddali ten kawałek drogi 2 lata temu i do tej pory nie postawili znaku ile tam można jechać, przynajmniej ja go nigdy nie widziałem, raz dolepił mi się tam z tyłu taki ze straży, to nastawiłem tempomat na 60 i i czymś się zająłem.
Nakupili teraz tych samochodów z radarem wbudowany w przedni zderzak i chłopaki nie muszą już tych skrzynek rozstawiać.
Niestety tam już chyba jest znak ograniczenia do 50km/h, jeżdżę codziennie i mam już klapki na oczach. Tak czy inaczej to teren zabudowany i na pewno jest 50km/h Tego feralnego dnia uznałem że nie zwolnię bo pewnie nie stoją no i to była zła decyzja bo jak ich zauważyłem to może zdążyłem o 10 km zwolnić zanim dostałem czerwonym błyskiem w pysk ;)
Radar z przodu to norma ale oni teraz ustawiają go z tyłu tzn było ciemno więc nie zauważyłem czy był na tylnym zderzaku czy gdzieś na tylnej szybie. Stali tyłem do mnie i błysk był z tyłu ich pojazdu.
TranS-Squad Team

Awatar użytkownika
Iguana Team
Moderator
Posty: 456
Rejestracja: wt 21 maja, 2013
Quad:: Miśki dwa - G7 & 350 IRS
Imię: Jaro
Lokalizacja: Grodzisk Maz.
Kontakt:

Re: Konwersacje zewnętrzne

Post autor: Iguana Team » śr 19 lut, 2014

Panowie dżentelmeni, zapraszam serdecznie do zapisnia się na imprezkę, która już chyba tylko z nazwy będzie zimową :) Turystyczne Winter Party
Będzie taki mały przedsmak 2 edycji Quadowych Bezdroży
:I love Quadowe Bezdroża:
Najlepsze imprezy tylko z Quadowe Bezdroża. Wejdź i sprawdź

RAIDER112
Posty: 2030
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: YAMAHA GRIZZLY 700 :)
Imię: KRZYSZTOF
Lokalizacja: W wa-REMBERTÓW

Re: Konwersacje zewnętrzne

Post autor: RAIDER112 » czw 20 lut, 2014

Iguana Team pisze:Panowie dżentelmeni, zapraszam serdecznie do zapisnia się na imprezkę, która już chyba tylko z nazwy będzie zimową :) Turystyczne Winter Party
Będzie taki mały przedsmak 2 edycji Quadowych Bezdroży
zapisany :)
.......PATRZ W LUSTERKA !!! QUADY MOGĄ BYĆ WSZĘDZIE .......
*********************http://www.trans-squad-team.pl *********************
.....TranS-Squad Team....

Awatar użytkownika
Progress
TranS-Squad Team
Posty: 2210
Rejestracja: śr 13 paź, 2010
Quad:: Honda TRX 450r Sportrax
Imię: Adrian
Lokalizacja: Rembertów/Wilanów

Re: Konwersacje zewnętrzne

Post autor: Progress » czw 20 lut, 2014

Stefan tez ale oplaty nie dokonal ;) pali sie przy jego nazwisku czerwona a kropa ! ;)
Nasz skarbniczek :)
TranS-Squad Team

Awatar użytkownika
Progress
TranS-Squad Team
Posty: 2210
Rejestracja: śr 13 paź, 2010
Quad:: Honda TRX 450r Sportrax
Imię: Adrian
Lokalizacja: Rembertów/Wilanów

Re: Konwersacje zewnętrzne

Post autor: Progress » czw 20 lut, 2014

Kurna, jak wsiade wreszcie na quada to nie zejde z niego chyba przez 24h ! Bedzie mnie trzeba odrywac. Tylko niech bracia wroca i zrobia z nim porzadek. Taka pogoda a ja tylko slucham jak ktos miedzy torami przy drodze na Wesola upala ! Bylem z malym pierwszy raz w Remcu, podobalo mu sie, quad tez ;)
TranS-Squad Team

RAIDER112
Posty: 2030
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: YAMAHA GRIZZLY 700 :)
Imię: KRZYSZTOF
Lokalizacja: W wa-REMBERTÓW

Re: Konwersacje zewnętrzne

Post autor: RAIDER112 » czw 20 lut, 2014

Progress pisze:Kurna, jak wsiade wreszcie na quada to nie zejde z niego chyba przez 24h ! Bedzie mnie trzeba odrywac. Tylko niech bracia wroca i zrobia z nim porzadek. Taka pogoda a ja tylko slucham jak ktos miedzy torami przy drodze na Wesola upala ! Bylem z malym pierwszy raz w Remcu, podobalo mu sie, quad tez ;)

no to świetnie :) oby tak dalej :) pogoda na spacery dobra a na ...upalanko,,,genialna :)
.......PATRZ W LUSTERKA !!! QUADY MOGĄ BYĆ WSZĘDZIE .......
*********************http://www.trans-squad-team.pl *********************
.....TranS-Squad Team....

Awatar użytkownika
tomek-roman
Posty: 1471
Rejestracja: ndz 27 mar, 2011
Quad:: Grizzly BI700
Imię: Tomek
Lokalizacja: Marki
Kontakt:

Re: Konwersacje zewnętrzne

Post autor: tomek-roman » pt 21 lut, 2014

Panowie jeździłem wczoraj rapkiem 700 i jestem pod tak ogromnym wrażeniem, że chyba sprzedaje swojego miśka :roll:

czułem się jak bym zaczynał od nowa przygodę z quadami, bo one są tak różne od siebie. no i ta zwinność i moc!!! są w nim naprawdę ogromne pokłady mocy. Kurde na 3 biegu spokojnie stawia się go na tyle koła - jest moc!!!

Adrian rozumiem już w 100% twoja miłość do ośki :mrgreen:
http://www.trans-squad-team.pl -
kontakt: ustawka@trans-squad-team.pl
facebook http://www.facebook.com/TransSquadTeam

RAIDER112
Posty: 2030
Rejestracja: wt 20 kwie, 2010
Quad:: YAMAHA GRIZZLY 700 :)
Imię: KRZYSZTOF
Lokalizacja: W wa-REMBERTÓW

Re: Konwersacje zewnętrzne

Post autor: RAIDER112 » pt 21 lut, 2014

tomek-roman pisze:Panowie jeździłem wczoraj rapkiem 700 i jestem pod tak ogromnym wrażeniem, że chyba sprzedaje swojego miśka :roll:

czułem się jak bym zaczynał od nowa przygodę z quadami, bo one są tak różne od siebie. no i ta zwinność i moc!!! są w nim naprawdę ogromne pokłady mocy. Kurde na 3 biegu spokojnie stawia się go na tyle koła - jest moc!!!

Adrian rozumiem już w 100% twoja miłość do ośki :mrgreen:

Dokładnie Tomeczku :) jak zmienisz na ośkę to na pewno ...zaczniesz nowa przygodę .... :) a raptor to już konkretny sprzęt ( pomyśl o tych driftach ) :) a i jest tez teraz sporo miejsca nawet i w raju na taki sprzęt :) a oprócz tego możesz startować w zawodach innych jak 4x4 i się na maxa wyskakać i wyjeździć :) a po błotnych kałużach już SPECJALISTA ADRIAN przeszkolił by cię odpowiednio :) ..... trzeba cos zmieniać , bo kiedy ??? jak nie teraz ??? :mrgreen:
.......PATRZ W LUSTERKA !!! QUADY MOGĄ BYĆ WSZĘDZIE .......
*********************http://www.trans-squad-team.pl *********************
.....TranS-Squad Team....

Awatar użytkownika
RAIZO
Posty: 722
Rejestracja: śr 23 mar, 2011
Quad:: G7/R7
Imię: Rafał
Lokalizacja: Marki

Re: Konwersacje zewnętrzne

Post autor: RAIZO » pt 21 lut, 2014

tomek-roman pisze:Panowie jeździłem wczoraj rapkiem 700 i jestem pod tak ogromnym wrażeniem, że chyba sprzedaje swojego miśka :roll:

czułem się jak bym zaczynał od nowa przygodę z quadami, bo one są tak różne od siebie. no i ta zwinność i moc!!! są w nim naprawdę ogromne pokłady mocy. Kurde na 3 biegu spokojnie stawia się go na tyle koła - jest moc!!!

Adrian rozumiem już w 100% twoja miłość do ośki :mrgreen:
Zmieniaj !!!
Dasz pośmigać . :)
Jak mi się spodoba to może i ja kupie :)
TranS-Squad Team

Awatar użytkownika
Progress
TranS-Squad Team
Posty: 2210
Rejestracja: śr 13 paź, 2010
Quad:: Honda TRX 450r Sportrax
Imię: Adrian
Lokalizacja: Rembertów/Wilanów

Re: Konwersacje zewnętrzne

Post autor: Progress » pt 21 lut, 2014

tomek-roman pisze:Panowie jeździłem wczoraj rapkiem 700 i jestem pod tak ogromnym wrażeniem, że chyba sprzedaje swojego miśka :roll:

czułem się jak bym zaczynał od nowa przygodę z quadami, bo one są tak różne od siebie. no i ta zwinność i moc!!! są w nim naprawdę ogromne pokłady mocy. Kurde na 3 biegu spokojnie stawia się go na tyle koła - jest moc!!!

Adrian rozumiem już w 100% twoja miłość do ośki :mrgreen:

Myslalem ze ta chwila nigdy nie nadejdzie ;) czekam z niecierpliwoscia ! Wymieszamy troche squad bedzie jeszcze ciekawiej. Rafal nawet nie czekaj tylko juz szukaj jakiejs dobrej sztukj :)
TranS-Squad Team

ODPOWIEDZ

Wróć do „Relacje z działań TranS-Squad Team”