king 700 kreci nie pali kompresja 1bar

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami Suzuki
ODPOWIEDZ
Piteros1
Posty: 59
Rejestracja: pn 14 lip, 2014
Quad:: brak

king 700 kreci nie pali kompresja 1bar

Post autor: Piteros1 » wt 19 sty, 2016

witam
ostatnimi czasy mialem male problemy king przygasal nie ciagnal na pelnych obrotach, podregulowalem tps i w miare chodzil, ale polatalem trochę i znowu zaczal przerywac przygasac, myslalem ze to może wina slynnej fajki bo trochę pojezdzilem po kaluzach, dzisiaj zaczalem się jej przygladac i nic nie zauwazylem iskra jest, nie widac przebicia, quad odpalal ale gasł, az wkoncu w ogóle przestał odpalac,

No dobra pompa daje ale tylko 2 bary wiec to chyba będzie pompa?

kupilem ta pompe
http://allegro.pl/pompa-paliwa-honda-ac ... 09568.html

a co lepsze kompresja pokazala tylko 1bar i nie wiem czy ja mierzyc nie umiem czy cos nie tak, wogole jakby wszystko bylo ok i pompa by dawala 2 bary to by palil ?
Ostatnio zmieniony ndz 07 lut, 2016 przez Piteros1, łącznie zmieniany 1 raz.

Piteros1
Posty: 59
Rejestracja: pn 14 lip, 2014
Quad:: brak

Re: king 700 kreci nie pali

Post autor: Piteros1 » ndz 07 lut, 2016

help?

grand76
Posty: 11
Rejestracja: śr 25 sie, 2010
Quad:: Poszukuje
Imię: Robert
Lokalizacja: łódzkie

Re: king 700 kreci nie pali kompresja 1bar

Post autor: grand76 » ndz 07 lut, 2016

Brak kompresji i nie odpali co tu poradzić musisz rozebrać i sprawdzić czy to wina głowicy czy pierścieni tłoka itp ,może tylko zawór się wypalił hmm wróżenie z fusów może coś z rozrządem ? jak na razie wlej oleju troszkę do cylindra i zmierz kompresję jak skoczy znacznie do góry to masz coś z tłokiem pierścieniami jak nic ni8e podskoczy to coś z zaworami lub uszczelka

Piteros1
Posty: 59
Rejestracja: pn 14 lip, 2014
Quad:: brak

Re: king 700 kreci nie pali kompresja 1bar

Post autor: Piteros1 » ndz 07 lut, 2016

tylko wszystko sie w ciulowym momencie zgralo, bo i pompa daje 2 bary tylko, a czy faktycznie glowice sie sciagnie bez rozkuwania lancucha ?

grand76
Posty: 11
Rejestracja: śr 25 sie, 2010
Quad:: Poszukuje
Imię: Robert
Lokalizacja: łódzkie

Re: king 700 kreci nie pali kompresja 1bar

Post autor: grand76 » ndz 07 lut, 2016

Nic się nie rozpina mówię wróżenie jak narazie z fusów musisz sprzęt oddać do mechanika chyba że sam ogarniesz jak się na tym znasz sprawdź kompresję innym manometrem dla pewności gaz na max przy sprawdzaniu jak miałeś 1 bar to na otwartej przepustnicy może do 3 bar by doszło ale to i tak lipa

Piteros1
Posty: 59
Rejestracja: pn 14 lip, 2014
Quad:: brak

Re: king 700 kreci nie pali kompresja 1bar

Post autor: Piteros1 » ndz 07 lut, 2016

mysle ze dam rade, troche krecilem przy motorach, tylko troche sie dziwie ze nie trzeba rozpinac, ale to lepiej, tylko szkoda ze zawory nie na srubki regulacja, a dostep jest w miare bez wyciagania z ramy ?

grand76
Posty: 11
Rejestracja: śr 25 sie, 2010
Quad:: Poszukuje
Imię: Robert
Lokalizacja: łódzkie

Re: king 700 kreci nie pali kompresja 1bar

Post autor: grand76 » ndz 07 lut, 2016

Tak dostęp jest co do łańcuszka to wykręcasz napinacze :) ogarnij najpierw co się stało sprawdź rozrząd zawory itp

Piteros1
Posty: 59
Rejestracja: pn 14 lip, 2014
Quad:: brak

Re: king 700 kreci nie pali kompresja 1bar

Post autor: Piteros1 » ndz 15 maja, 2016

wiec tak po mniejszych i wiekszych przygodach silnik zlozony i pali, tylko mam taka zagadke z lewym deklem tam gdzie "szarpak", bo rozrusznik kreci elegancko a w momencie przykrecenia dekla tak jakby slabnie i jakby cos stawialo opor, a wystarczy ze lekko popuszcze sruby i już jes lepiej, tak jakby nie wiem dekiel po dokreceniu sciskal jakas zebatke, tulejke, nie wiem już to rozbieralem i skladalem z 20 razy może tak ma być?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Suzuki”