GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Archiwum bezciśnieniowych imprez turystycznych, integracyjnych i zlotowych.
Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Post autor: Zmora1966 » śr 27 maja, 2015

INFO Z FORUM SMGP
11352947_624962767640503_1780477603_o.jpg
Witam Was serdecznie :D

To już chyba stało się tradycją... :D w tym roku również będziemy gościć na Dniu Dziecka na Olszanicy.

Motocykliści związani ze Stowarzyszeniem Motocyklistów Grupa Południe, quadowcy z Quadowej Grupy Południe oraz z Forum Grupa Południe już po raz kolejny zostali zaproszeni na wspólną imprezę GWASZENIADA, która odbędzie się 14.06.2015 (niedziela).

Jest to impreza w klubie jeździeckim "Tabun" na Olszanicy (Wola Justowska - okolica ul. Królowej Jadwigi). W imprezie będą uczestniczyć dzieciaki uczęszczające do ośrodka na zajęcia hipoterapii ( rehabilitacja wieloprofilowa z użyciem koni).

Organizatorzy jak zawsze z chęcią nas ugoszczą w zamian pokazania się na motocyklach.
Będzie można również pooglądać pokazy jeździeckie, pojeździć na koniach i przy okazji zrobić coś dla niepełnosprawnych dzieciaków.

Motocykle głównie będą wystawione jako atrakcja (nie będzie wożenia dzieciaków z racji średnio przystosowanego do tego terenu) tylko zdjęcia, możliwość ich oglądnięcia, posiedzenia oraz dotknięcia przez dzieciaki, głównie z porażeniem mózgowym.

Jazdy dla dzieciaków będą przygotowane przez przyjaciół z Quadowej Grupy Południe.

Oczywiście można przyjechać z własnymi dziećmi, które znajdą tam również różne atrakcje.

Jeżeli będzie ktoś chętny to spotykamy się 14.06 o godz. 9.30 na parkingu przy parku Decjusza od strony ul. Królowej Jadwigi - (200m za skrętem do zoo)

Pozdrawiam i do zobaczenia

Stawek


Moi drodzy - jak wiecie nasze działania mocno związały się z aktywnością SMGP. I tym razem mamy możliwość przyczynić się do budowania pozytywnego wizerunku nas jako quadowców a równocześnie zaoferowania przez naszą aktywność uśmiechu i radości dla dzieci dotkniętych niepełnosprawnością.

Udało nam się zrobić akcję w Mnikowie, która już odbiła się pozytywnym echem w środowisku - jest kolejna okazja ugruntować naszą aktywność w tym obszarze i zrobić po prostu coś dobrego dla innego człowieka

Ja stawię się na pewno - każdy quad, będzie mile widziany - proszę potwierdzajcie swoje przybycie to ważne dla nas żebyśmy mogli zorganizować się.
Liczymy na Waszą obecność!

Osoby chętne do wzięcia udziału i spotkania się z Nami proszę o kontakt na moją skrzynkę prywatną, na maila quadowagrupapoludnie@o2.pl lub telefonicznie 603292540. Możecie też oficjalnie wpisać się poniżej w poście.
11288414_624962804307166_279207915_m.jpg
11242046_624962787640501_1329681125_m.jpg
Z góry dziękuję
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Dimi
Quadowa Grupa Południe
Posty: 579
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014
Quad:: Yamaha Grizzly 700 FI
Lokalizacja: Jaworzno

Re: GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Post autor: Dimi » śr 27 maja, 2015

Nie obiecuję - jak zawsze ale się postaram - jak zawsze :P
Są ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach...
:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Post autor: Zmora1966 » śr 27 maja, 2015

tym razem nie musi byc nas duzo..ale z 2-4 quady fajnie jakby sie pojawily ;)
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Post autor: Zmora1966 » pn 01 cze, 2015

Poszukujemy quadowców którym nie jest obcy uśmiech dziecka, którzy mają quady na których mogą przewieźć dzieci z upośledzeniem.

Czy naprawdę jesteście obojętni na odrobinę radości którą możecie dać Tym dzieciakom?

Czekamy na Was - dajmy Odrobinę radości dzieciom - to tak niewiele kosztuje!
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Post autor: Zmora1966 » wt 09 cze, 2015

Niestety wszystko wskazuje na to iż jedynymi osobami które będą reprezentować środowisko quadowe z Południa będzie Dimi i Ja :(... Szkoda i przykre, na szczęście, My w Tym widzimy cel i cieszymy się że dzieci i ich rodziny będą mogły odwzajemnić się nam uśmiechem i zwykłym ludzkim "DZIĘKUJĘ".
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Post autor: oolsztyniak » wt 09 cze, 2015

"Od Zera do Bohatera"
Spoko Sławek, w końcu rośniecie w siłę, lepiej mało a konkretnie niż dużo i bez sensu.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
Zmora1966
Quadowa Grupa Południe
Posty: 2467
Rejestracja: pt 30 sie, 2013
Quad:: CanAm 800XT - była CFka X8, Keeway 300 GTX, Honda
Imię: Sławek
Lokalizacja: Czernichów k. Krakowa
Kontakt:

Re: GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Post autor: Zmora1966 » wt 09 cze, 2015

Jestem spokojny :) trochę mi tylko żal i przykro że nasze środowisko tak ciężko namówić do działania innego niż ustawka w lesie. Szczerze to coraz częściej dochodze do wniosku że jak robić ustawkę to z ludźmi którzy chcą zrobić coś więcej niż tylko wyszumieć się na Quadzie.

I tu moge liczyć na Mario, Dimi, Fernando czy choćby Maro z ZaZu.

Nie ważne... nie zniechęcam się tylko przykro tak trochę
Zmora
www.quadowagrupapoludnie.pl
www.sqgp.pl

:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

Awatar użytkownika
oolsztyniak
Moderator
Posty: 4252
Rejestracja: wt 24 wrz, 2013
Quad:: xxc 1000r
Imię: Łukasz

Re: GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Post autor: oolsztyniak » wt 09 cze, 2015

Tak odbiegając od tematu widziałeś nasz film z WOŚP, w którymś roku.
Po tej ekipie w zasadzie nie ma śladu bo w większości liczył się lans na imprezach a jazdy zero.
To i grupa się rozpadała bo robić później się nie chciało nic, dosłownie nic.
jest Renegade xxc 1000r
był krótki XTP 1000
był Renegade 800r xxc :(
był CF Moto 800
Prawdziwa przygoda zaczyna się tam .....
.... gdzie kończy się droga :twisted:

Team Father&Son
Człowiek ma dwa życia. To drugie zaczyna się wtedy, gdy zrozumiesz, że życie jest tylko jedno.

Awatar użytkownika
jeleniak
Posty: 145
Rejestracja: śr 02 kwie, 2014
Quad:: POLARIS 570 // był CF 500
Imię: Sebastian
Lokalizacja: Jaworzno

Re: GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Post autor: jeleniak » śr 10 cze, 2015

Zmora to nie tak jak piszesz, chetnie bym sie z wami wybral,gdyby maszyna byla w dobrym stanie. A ja jak pojezdze,to nawet juz nie mam czasu go myc odrazu,robie to w kolejny weekend. Zeby cos poreperowac to tez musze to w czasie rozlozyc,bo niestety maszyny nie mam u siebie pod domem. Jezdze raz na 3-4 tygodnie,bo fizycznie nie moge sie quadem zając ,zeby go przygotowac do jazdy. Zawsze w weekend cos wyskoczy i czasu braknie, wiec jesli juz jest czas i maszyna sprawna to lece sie wyszumiec. A co najwazniejsze nie mam nikogo do pomocy,wiec wszystko zajmuje mi samemu duzo wiecej czasu. Po cichu sie teraz przymierzalem zeby z wami pojechac,żona nawet chciala tez sie zabrac ,ale....oleje nie wymienione, wydech pierdzi, itd itd...bede walczyl w sobote,lecz wątpie ze mi sie uda zrobic wszystko

Awatar użytkownika
Dimi
Quadowa Grupa Południe
Posty: 579
Rejestracja: ndz 09 lis, 2014
Quad:: Yamaha Grizzly 700 FI
Lokalizacja: Jaworzno

Re: GWASZENIADA - Dzień dziecka - 14.06.2015 Olszanica k.KRK

Post autor: Dimi » śr 10 cze, 2015

jeleniak pisze:Zmora to nie tak jak piszesz, chetnie bym sie z wami wybral,gdyby maszyna byla w dobrym stanie. A ja jak pojezdze,to nawet juz nie mam czasu go myc odrazu,robie to w kolejny weekend. Zeby cos poreperowac to tez musze to w czasie rozlozyc,bo niestety maszyny nie mam u siebie pod domem. Jezdze raz na 3-4 tygodnie,bo fizycznie nie moge sie quadem zając ,zeby go przygotowac do jazdy. Zawsze w weekend cos wyskoczy i czasu braknie, wiec jesli juz jest czas i maszyna sprawna to lece sie wyszumiec. A co najwazniejsze nie mam nikogo do pomocy,wiec wszystko zajmuje mi samemu duzo wiecej czasu. Po cichu sie teraz przymierzalem zeby z wami pojechac,żona nawet chciala tez sie zabrac ,ale....oleje nie wymienione, wydech pierdzi, itd itd...bede walczyl w sobote,lecz wątpie ze mi sie uda zrobic wszystko
Nikogo ja czy Zmora nie zmusza do czegoś czego nie chce, albo czego chce a nie może. Takie imprezy czy zloty - zwał jak zwał - jest każdego z nas indywidualną sprawą. Mnie się spodobało spędzanie w ten sposób czasu wolnego, a przy okazji jak mam czas to latam, czy naprawiam. Co do mojej maszyny też są rzeczy, które ciągle odkładam. Też chcę w ciągu miesiąca wymienić płyny a i przy okazji zaglądnę do mostów w jakim stanie jest olej.
Z poprzedniej ekipy fakt zostaliśmy ze Zmorą sami.
Jedni mają ten jeden jedyny dzień w życiu i podpisują cyrograf :P
Drudzy mają poważne kłopoty z maszyną i bebechy rozbierają.
Trzeci maszynę sprzedał....
Dzieje się, ale to jest każdego z nas indywidualna sprawa. Mnie się podobali ostatnio chłopaki, przyjechali nie z Jaworzna - tak jak ja co Zmora był w szoku, tylko jeden z Sandomierza a drugi spod Opola - szok.
Każdego co ma identyczne hobby zapraszam na takie spotkanie
Są ludzie, którzy lepiej bawią się na oktanach niż na promilach...
:I love QUADOWA GRUPA POŁUDNIE:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy turystyczne, integracyjne i zloty”