Diablo 200

Wasze doświadczenia i pytania związane z chińskimi quadami

KUPIĆ CZY TEŻ NIE?

Kupić ?
12
40%
Nie i uciekać daleko od tej chińszczyzny?
18
60%
 
Liczba głosów: 30

Dedal1972
Posty: 1
Rejestracja: śr 13 paź, 2010

Re: Diablo 200

Post autor: Dedal1972 » śr 13 paź, 2010

CZeść
jaka jest wasza opinia o DIABLO 200 ?

Muzio1996
Posty: 317
Rejestracja: wt 17 sie, 2010
Quad:: ...
Imię: Karol
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Diablo 200

Post autor: Muzio1996 » śr 13 paź, 2010

SYF! :D
Takich 2-óch, jak nas 3-ech, niema ani 1

jarko17
Posty: 2
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011
Quad:: QUAD DIABLO 200
Imię: Jarek

Re: Diablo 200

Post autor: jarko17 » wt 05 kwie, 2011

Polecam! Mam go od roku i sobie chwalę. Wiadomo nie jest to quad wybitnie przeprawowy ale do szaleństw jak najbardziej ok;) Bezawaryjny silnik, małe spalanie wytrzymała konstrukcja przemawiają na korzyść tego quada.

mpgod110
Posty: 1
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011

Re: Diablo 200

Post autor: mpgod110 » ndz 26 cze, 2011

Witam jestem nowy na forum i też chce kupić diablo 200 i niewiem czy sie opłaca ,a i jeszcze jedno czy bez homologacji jest cyfrowy prędkościomież

Andrzej59

Re: Diablo 200

Post autor: Andrzej59 » pt 15 lip, 2011

Kupiłem diablo 200 rok wstecz . Nie polecam. Nie wiem dlaczego firma V-Poland pisze na swojej stronie że ten quad ma pojemność 200cm skoro w homologacji jest 150cm. Ktoś tu pytał o moc? Od nowości licznik kilometrów i prędkościomierz wskazują nieprawidłowo. Przy pełnej prędkości 15km/h, licznik pokazuje o ponad 50% mniej kilometrów niż faktycznie przejechane. Musiałem poprawić tłumik żeby ie brzęczał. Lampa ze wskaźnikami osadzona jest na zbyt cienkiej blasze i ma takie drgania że już zgubiłem jakąś zaślepkę.Hamulec ręczny to jakaś fikcja. Przednia zwrotnica wadliwa od nowości( na łożysku jest luz i nie da się go wykasować). W kolumnie kierowniczej są moim zdaniem zbyt duże luzy jak na pojazd dopuszczony do ruchu drogowego. Przy jeździe po polnych drogach stuki w kolumnie kierowniczej. Napinacz łańcucha od nowości przekrzywiony w stosunku do osi łańcucha.Do pedału hamulca nożnego podłączony jest przez sprężynę czujnik świateł stopu. Jest bardzo kiepskiej jakości i trudno go wyregulować żeby długo działał prawidłowo. Pokrywka zbiorniczka płynu hamulcowego pękła po tygodniu(jest zbyt blisko rury wydechowej).Raz przewiozłem ciężar 55kg na tylnym bagażniku i pękły spawy. Żałuję zakupu. Dziś wolałbym za te pieniądze kupić używanego japończyka.

szczurek10
Posty: 80
Rejestracja: pt 14 maja, 2010
Quad:: na razie bashan 200
Imię: Przemek

Re: Diablo 200

Post autor: szczurek10 » pt 15 lip, 2011

Tak to juz jest z tymi chińczykami, ale jeśli ktoś chce kupić chinola to musi sie liczyć z takimi niespodziankami :) O takiego quada trzeba dbać dwa razy bardziej niż o Japończyka :D (wiem coś o tym, bo sam mam bashana )


pozdro ! :)

bartek12w3
Posty: 2
Rejestracja: wt 20 lis, 2012
Quad:: quad diablo 200cc rok:2011 chiński
Imię: bartek

Re: Diablo 200

Post autor: bartek12w3 » wt 20 lis, 2012

mam pytanko mam quada diablo 200cc chiński urwał mi się jeden kabelek zielony i przez to nic nie mogę zrobić jak by przez niego nie było w ogóle prądu jak go przykładam do akumulatora do minusa to działa tylko robi zwarcie zaczyna iskrzyć i się grzeje do czego ten kabel może być

Proszę o pomoc

ksemek
Posty: 50
Rejestracja: ndz 18 lis, 2012
Lokalizacja: Brzeg Dolny

Re: Diablo 200

Post autor: ksemek » sob 24 lis, 2012

Chłopie sprzedaj to od razu. Ja już to posiadam ponad rok czasu. Po pierwszych paru miesiącach padło tylne zawieszenie. Części są tak zaje***** orginalne, że szok. One mają od razu w Sobie luz. Tak, że trzeba wytaczać nowe tuleje. Teraz robiłem cały przód i jest masakra. Klocki hamulcowe padają po 3 tygodniach od założenia. Najgorszy zakup jaki zrobiłem. Teraz tylko trzeba czekać na z finaliwoanie nowego Can-am i będzie po problemie. Nie polecam tego chińskiego badziewia. Odradzam każdemu kto to kupuje i zamierza kupić coś takiego. Kasa wyrzucona w błoto.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Chińskie quady”