CF MOTO 500 opinie

Wasze doświadczenia i pytania związane z quadami CF Moto
ODPOWIEDZ
Maciek40
Posty: 11
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Oświęcim - Babice

CF MOTO 500 opinie

Post autor: Maciek40 » ndz 01 cze, 2008

Szanowni Quadowicze chciałbym poznać rzetelne opinie na temat CF 500. Błagam nie piszcie kup sobie lepiej G 700 lub coś innego jeżeli nie mieliście do czynienia z CF 500. Chciałbym się dowiedzieć czy:
1. silnik 35 KM jest wystarczający
2. wrażenia z jazdy w terenie
3. awaryjność i serwis
4. czy jest to Quad którym można się "pobawić" w terenie
z góry dziękuje

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » ndz 01 cze, 2008

Uparciuch jesteś i tyle. Pierwszy temat w którym pisałeś, zasugerowałem odwiedziny powitalni i nic. Zakładasz juz drugi temat a masz problem napisac kilka słów o sobie w powitalni. Bez obawy NIP-u czy numeru PESEL nikt tam nie wymaga.
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

Maciek40
Posty: 11
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Oświęcim - Babice

Post autor: Maciek40 » ndz 01 cze, 2008

Ok Maciek lat 40.
Byłem w powitalni ale nie mam jeszcze czym się chwalić jestem na etapie kupna i zastanawiam się co kupić. Jak kupię to nie omieszkam napisać więcej wraz ze zdjęciami. Quady z USA nie mają możliwości rejestracji (trzeba dokupić kierunki, światła itd.). Ponadto quady z USA nowe mają blokadę silnika. Kto to później odblokuje i znów za ile. Nie mają w Polsce gwarancji. CF MOTO ma wszytko wraz z 24 miesięczną gwarancją. Dlatego pytam co lepsze, a głównie chodzi o użytkowników a nie o to np. mam hondę kup hondę.
Pozdrawiam
Maciek

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » ndz 01 cze, 2008

1. Powitalnia to nie jest miejsce na przechwałki i szpanerstwo, tylko jest to miejsce stworzone do powitań.
2. Żaden quad nie ma całego osprzętu koniecznego do homologacji, nawet polskie salonówki. Wszystko to co wymieniłeś jest dostępne za dopłatą. Nie wiem więc w czym problem, sprowadzasz quada i u mechanika bądz sam montujesz co trzeba.
3. Tematów typu "opinie o... (tu pada nazwa a jest ich sporo)" było już wiele i tu i na innych forach związanych z ATV. Warto więc używac opcji SZUKAJ
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

Maciek40
Posty: 11
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Oświęcim - Babice

Post autor: Maciek40 » ndz 01 cze, 2008

Kolego - z całym szacunkiem - proszę nie pouczaj mnie gdzie mam szukać!!! Przeczytaj te opinie!!! A później powiedz co zrozumiałeś. Bo nikt tam (może poza jednym wpisem) nie opisał CF MOTO!!! Większość wpisów jest podobna do Twojego dużo słów z których nic nie wynika!!! Cały czas tylko ja mam to i nic innego bym nie kupił, chińczyki do bani itd. Sprawdz sklep w Tarnowskich Górach za 17600 masz CF MOTO LONG + alu+ wyciągarka+hom + 24 miesiące gwarancji. Nie chciał bym jednak wydać tych pieniędzy nie wiedząc co to jest warte i takich opisów oczekuje
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » ndz 01 cze, 2008

4_wheels nie zgodzę się z tobą Bombkę kupujesz z EC idziesz i rejestrujesz, nie wiem jak z innymi.
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Awatar użytkownika
szyka666
Posty: 242
Rejestracja: sob 23 lut, 2008
Lokalizacja: Zasadniczo okolice Częstochowy

Post autor: szyka666 » ndz 01 cze, 2008

Pewien Pan napisał
tu i na innych forach związanych z ATV
1.Prosiłem tylko o dokładne sprawdzenie tematów na forach o ATV/quadach. Pewnie wiesz że Quadzik.pl to nie jest jedyne forum o tej tematyce, jest jeszcze jedno forum na "A" :)
I właśnie tam jest ładny temat o CF Moto. Skoro tam jest to po kiego grzyba dublowac go tutaj? Wiekszośc posiadaczy Cf'a siedzi na tym drugim forum więc tam poczytaj. Zapodam ci link który już chyba kiedys podawałem, to tak w temacie dokładnego czytania.
CF MOTO
2. Nie udzielałem ci porad o CF Moto tylko sugerowałem co wypada zrobic na początek. Zreszta co do mechaników, salonów czy importerów to co ja moge? :bezradny: . Kilku importerów jest na forum, mechanicy też są. Mieszakamy trochę w innym miejscu więc salonów z chinolami w twojej okolicy nie znam.
3.
Cały czas tylko ja mam to i nic innego bym nie kupił, chińczyki do bani
Może coś w tych wypowiedziach jest? Może chinole są beee? Zresztą prawie każdy zachwala to co ma, więc myśle że w przypadku ludzi posiadajacych CF i ich opini na temat tego quada usłyszysz prawie to samo.
4.
nie wiedząc co to jest warte i takich opisów oczekuje
Mysle że odwiedziny w powitalni pomogą w spełnieniu twych oczekiwań. :P
Pozdrawiam.
PS; W T.G byłem bez rewelacji :haha:
PS: co do bomby to może, ale nie każdy ma np. kierunki standardowo
Czerwona Honda Rancher 350 ES 4x4 - i styka bo musi ;P :I love HONDA: :I love HONDA:

Maciek40
Posty: 11
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Oświęcim - Babice

Post autor: Maciek40 » ndz 01 cze, 2008

Dzięki czytam i dalej się zastanawiam. A tak może byś doradził jak się waży około 110kg czy 500 cm wystarczy?

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » ndz 01 cze, 2008

Maćku lepiej sobie zakupić cos sprowadzanego a markowego w cenie CF Moto lukee oferuje Grizzly 700
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

Maciek40
Posty: 11
Rejestracja: sob 31 maja, 2008
Lokalizacja: Oświęcim - Babice

Post autor: Maciek40 » ndz 01 cze, 2008

No tak może masz rację. Znalazłem G700 za 25000PLN. Tylko teraz gdzie dokupić kierunki, lampy, gdzie odblokować, jak załatwić rejestrację i gdzie odblokować silnik?
To są właśnie problemy które muszę "rozwiązać"
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „CF Moto”