Bielizna termoaktywna

Gdzie jeździć, wyposażenie ridera, wyposażenie atv-ki, rejestracja, import quadów, przepisy prawne, prawo jazdy, nawigacja...
deadamf
Posty: 4
Rejestracja: wt 06 maja, 2008
Lokalizacja: Skwierzyna
Kontakt:

Bielizna termoaktywna

Post autor: deadamf » sob 04 paź, 2008

Cześć :)
Jako, że ostatnio na dworze zrobiło się trochę chłodno to trzeba zaczynać ubierać się cieplej.
Jakiś czas temu kupiłem bieliznę termoaktywną firmy GRENE z allegro, cena nie odstrasza, bielizna miła, obcisła niby ok. Nigdy nie miałem do czynienia z taką bielizną, tak że nie wiem jak powinienem się czuć i mam mieszane uczucia czy aby ta bielizna jest dobra.
Czy ktoś miał doczynienia z w/w bielizną firmy GRENE ?
Może macie jakieś sprawdzone firmy ? Co polecacie pod zbroje ?
Zwykła bawełniana koszulka na ramiączkach po dłuższej chwili jest mokra :(
Z GRENE mam mieszane uczucia, tak to jest ciepło, jak się spocę cały czas czuje chłód, narazie miałem ją na sobie tylko dwa razy tak że też nie jestem przekonany co do moich odczuć :>

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » ndz 05 paź, 2008

Ja mam bieliznę BRUBECK i uważam że jest świetna. Jeżdżę w niej na quadzie, snowboardzie nawet w niej nieraz chodze na codzień.
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

deadamf
Posty: 4
Rejestracja: wt 06 maja, 2008
Lokalizacja: Skwierzyna
Kontakt:

Post autor: deadamf » pn 06 paź, 2008

BadAmstaff

Ja mam bieliznę BRUBECK i uważam że jest świetna. Jeżdżę w niej na quadzie, snowboardzie nawet w niej nieraz chodze na codzień.
To chyba jedna z najdroższych opcji, komplet około 150 zł, za te pieniądze musi się sprawdzać :D Narazie będę się musiał pomęczyć z tym co mam, chyba że się nie sprawdzi całkowicie;> Wczoraj jednak trochę pojeździłem i nie było źle ;)
Ostatnio zmieniony pn 06 paź, 2008 przez deadamf, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ŁySy
Posty: 123
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Paryż czyt. Pruszcz
Kontakt:

Post autor: ŁySy » pn 06 paź, 2008

Chyba z tanszych - bardzo dobra bielizna kosztuje okolo 250 -300 zł za na kalesony i drugie tyle za koszulke :mrgreen:
[b]www.Q3M.pl - Quady 3Miasto - ZAPRASZAMY [/b]

Awatar użytkownika
BadAmstaff
Posty: 508
Rejestracja: pn 26 mar, 2007
Lokalizacja: Made in Poland
Kontakt:

Post autor: BadAmstaff » pn 06 paź, 2008

dokładnie tak jak pisze ŁySy jest jedną z tańszych opcji
Bomba Atomowa 800 Zamienie GRIZZLY 700 EPS 2007 rok SALON POLSKA jeszcze 1 rok gwarancji na CAN-AM RENEGADE 800

deadamf
Posty: 4
Rejestracja: wt 06 maja, 2008
Lokalizacja: Skwierzyna
Kontakt:

Post autor: deadamf » pn 06 paź, 2008

No to już wszystko jasne :D
Teraz wiadomo, że bielizna termoaktywna komplet za 50 zł nie może być super :>

Z
Posty: 90
Rejestracja: ndz 15 kwie, 2007
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Post autor: Z » wt 07 paź, 2008

Ja używam bielizny Craft,polecam lecz to dość droga inwestycja ok.450zł komplet(bielizna dla kolarzy)
Pozdrawiam Z

Awatar użytkownika
ŁySy
Posty: 123
Rejestracja: czw 14 cze, 2007
Lokalizacja: Paryż czyt. Pruszcz
Kontakt:

Post autor: ŁySy » pt 17 paź, 2008

A czy ktos z was moze sie wypowidziec na temat bielizny x-bionic - ktos uzywa, moze polecic - odradzic :?:
[b]www.Q3M.pl - Quady 3Miasto - ZAPRASZAMY [/b]

Awatar użytkownika
rymi
Posty: 14
Rejestracja: ndz 23 mar, 2008
Lokalizacja: W-wa / Maków Maz.

Post autor: rymi » czw 23 paź, 2008

Powiedzcie mi prosze, czy taka bielizna jest rozciagliwa ??? I jak bardzo jest rozciagliwa ?????

Chodzi o to, ze ja gruby jestem [135cm w pasie] i wszystko jest za male. Czy jest szansa aby koszulka 112cm rozciagnela sie na dole o 20cm [bo w klacie jest idealna]. Zeby mi sie nie zrolowala ;-) na brzuszku jak nie jest rozciagliwa :-)

Jazda w T-Shirt bawelnianym to straszna mekka. Koszulka robi sie momentalnie mokra i strasznie w nery mi zimno.

Awatar użytkownika
ITAL
V-ce Admin
Posty: 1603
Rejestracja: ndz 18 mar, 2007
Quad:: Honda Rincon 680 :)
Imię: Adam
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: ITAL » czw 23 paź, 2008

Ta której używam czyli BRUBECK jest dość mocno rozciągliwa. Nie powinieneś mieć problemu :)
Honda Rincon TRX 680 FA 2008! Red :I love HONDA:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niezbędnik quadowca”