BASHAN 200 i 250 TUNING

Wszelkie sprawy związane z eksploatacją, serwisowaniem, silnikiem, elektryką, skrzyniami biegów, przeniesieniem napędu, zawieszeniem, oponami, tuningiem oraz wszelkimi poradami technicznymi...
ODPOWIEDZ
quad4fun
Posty: 11
Rejestracja: śr 03 mar, 2010
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

BASHAN 200 i 250 TUNING

Post autor: quad4fun » śr 03 mar, 2010

Na naszym rynku od około 7 mc pojawiły się moduły typu GOLD CASOLI i BLUE CASOLI dedykowane do quadów serii ATV. Czy rzeczywiście coś dają ? czy nie uszkadzają silnika ??? Odpowiedź jest prosta.


Dają sporo ! Zacznijmy od początku.

Elektronicznie robią mapę zapłonu i dostosowują automatycznie kąt zapłonu do pracy silnika. Co ciekawego nawet podczas jazdy w zależności od warunków automatycznie przestawiają!

Kolejna zaleta to zwiększenie czułości na dodanie gazu - quad staje się bardziej 'żywy'

I teraz to co wszyscy chcą wiedzieć czy daje większą prędkość .... hmmm.... oczywiście ale.
Bez zamiany dyszy w gaźniku prędkość zwiększają, natomiast dla "maniaków" po zmianie dyszy na większą, małej przeróbce tłumnika efekt w popularnym ATV BASHAN 200 jest imponujący !!!
Można być zaskoczonym co potrafi ta mała kostka.

Dla zespołu prowadzącego ten portal jesteśmy w stanie udostępnić do testów i na pamiątkę taki moduł.

www.quad4fun.pl

Obrazek

link do info na temat GOLD CASOLI
----------------------------------------
Pensjonat Silverton zaprasza do Białki Tatrzańskiej http://pensjonat-silverton.pl

Wiktor
Posty: 1
Rejestracja: śr 10 mar, 2010

Re: BASHAN 200 i 250 TUNING

Post autor: Wiktor » śr 10 mar, 2010

EXTRA towar ma ten koleś kupiłem i założyłem moduł CDI BLUE CASOLI i powiem że mnie wcięło ! Kosmos !!!! jeden z lepszych zakupów jakie zrobiłem do gadziny...

Gadzina zrywniejsza a i silniczek lepiej pracuje, jakby się nie męczył. Myślałem że to ściema ale, sprzedawca mówił że jeszcze można zwiększyć prędkość wystarczy dysze zmienić... niby to co jest teraz wystarcza ale ... co mi tam...

Test przeprowadziłem na BASHAN 200 dlatego sprzedawca doradził mi BLUE CASOLI.

Pozdrawiam
Wiktor.

Lens
Posty: 17
Rejestracja: ndz 31 sty, 2010
Lokalizacja: Łódzkie
Kontakt:

Re: BASHAN 200 i 250 TUNING

Post autor: Lens » śr 29 wrz, 2010

A co się stanie jeżeli do 200 dam gold casoli ???

Bo jest droższy i powinien być lepszy.

kostryn255s
Posty: 1
Rejestracja: śr 10 paź, 2012
Quad:: bashan 200

Re: BASHAN 200 i 250 TUNING

Post autor: kostryn255s » śr 10 paź, 2012

Mam pytanie czy będzie to działać w wersji przeprawowej ?

Akimitsu
Posty: 28
Rejestracja: ndz 17 sty, 2016
Quad:: Eagle Lyda 250
Imię: Dominik

Re: BASHAN 200 i 250 TUNING

Post autor: Akimitsu » sob 10 gru, 2016

Witam co sądzicie o ceramizerze do silników 4-suwowych z mokrym sprzęgłem gdy by tak zalać go do bashana 250?Wiem że remont silnika kosztuje niewiele więcej niż ten ceramizer ale ponoć poprawia to też prace skrzyni biegów.

woj84
Posty: 1
Rejestracja: ndz 15 paź, 2017
Quad:: bashan 200

Re: BASHAN 200 i 250 TUNING

Post autor: woj84 » ndz 15 paź, 2017

Witam Panstwa. Jaką dysze gaznika do tuningu bashan 200 bo orginalana jest 0,95

jareks26
Posty: 1
Rejestracja: ndz 05 lis, 2017
Quad:: Bashan 250

Re: BASHAN 200 i 250 TUNING

Post autor: jareks26 » ndz 05 lis, 2017

Wiktor pisze:EXTRA towar ma ten koleś kupiłem i założyłem moduł CDI BLUE CASOLI i powiem że mnie wcięło ! Kosmos !!!! jeden z lepszych zakupów jakie zrobiłem do gadziny...

Gadzina zrywniejsza a i silniczek lepiej pracuje, jakby się nie męczył. Myślałem że to ściema ale, sprzedawca mówił że jeszcze można zwiększyć prędkość wystarczy dysze zmienić... niby to co jest teraz wystarcza ale ... co mi tam...

Test przeprowadziłem na BASHAN 200 dlatego sprzedawca doradził mi BLUE CASOLI.

Pozdrawiam
Wiktor.
Witam parę dni temu nabyłem cdi blue casoli byłem trochę sceptyczny ale po montażu naprawdę daje radę q uad jest zywszy lepiej reaguje na gaz czuć wprost mocy bashan 250 planuje jeszcze zamontować tłumik przelotowy powinno być jeszcze lepiej pozdrawiam


Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Wróć do „Garaż quadowy”