Subskrybuj RSS
Obecny czas: Pon 21 Kwi, 2014

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Arctic Cat
PostWysłany: Wto 16 Cze, 2009 
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tarnów / Małopolska
:I love ARCTIC-CAT:
Witam ! Podczas dzisiejszej błotnej wyprawy chciałem przetestować mojego Arctica, więc wjechałem w błotko i na 2x4 nie dało rady wyjechać. Tak więć wciskam guzik 4x4 i... nie było tego szelestu co zawsze przy włączaniu napędu 4x4. Zablokowałem mosty (tak mi się wydawało) i wciskam gaz...stoję :( Wczoraj jeszcze napęd działał jak talala. Co może być przyczyną tej oby "błahej usterki" ?

Udostępnij na FacebookUdostępnij na TwitterUdostępnij na Google+Udostępnij na MySpace

DATEX nałokietniki 444 czarne XXL
DATEX nałokietniki 444 czarne XXL
29,00 PLN
Ochraniacz łokcia i przedramienia.
Kamera sportowa Contour +2 (PLUS 2)
Kamera sportowa Contour +2 (PLUS 2)
1599,00 PLN
Kamera CONTOUR+2 nagrywa wysokiej jakości filmy w 1080p Full HD. Wykorzystuje 170 stopniowy, szerokokątny, obracany obiektyw dostarczający wysokiej jakości obraz, który uchwyci akcję z minimalną dystorsją i naturalnym odwzorowaniem...
Oświetlenie LED Datex
Oświetlenie LED Datex
od 339,00 PLN
Wydajne, energooszczędne lampy LED do zastosowań zarówno w różnego rodzaju pojazdach, jak i np do oświetlenia dowolnej przestrzeni roboczej. Lampy stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach...
 Temat postu:
Awatar użytkownika

Miejscowość: mazowieckie
byc moze jest to kwestia prądowa, nie dochodzi zasilanie do mechanizmu dolaczajacego przod - najprosciej

- jak zalaczasz u siebie przod, moze jest syf na stykach i nie ma zamknietego obwodu...

- przesledz kable i sprawdz styki kostki odpowiadajacej za polaczenie, jesli to nie pomoze to zostaje wizyta w ASO, alo inny magik, ktory zna sie na tych zbawkach...

Temat postu:
Awatar użytkownika

Rzeczywiście to sprawa prądowa. Na wyłączonym silniku przy próbie włączenia 4x4 coś tam szmera w tej kostce od połączenia :lol: Spróbuję jutro to przeczyścić i sprawdzić. Wielkie dzięki stahoo

Bez 4x4 nie ma co marzyć o błotku jeżeli chodzi o tego Arctica na firmowych oponach.

Pomimo to :I love ARCTIC-CAT:

Temat postu:
PostWysłany: Śro 17 Cze, 2009 
Awatar użytkownika

Jak się okazało dzisiaj rano, gdy odpaliłem silnik napęd zaskoczył bez problemu. Wygląda na to, że do elektroniki dostała się wilgoć.
Wszystko hula jak nowe :lol:

Temat postu: Re: Arctic Cat
PostWysłany: Wto 27 Kwi, 2010 
Wiem że stary post ale,wychodzi stara zasada,im więcej elektroniki tym więcej problemów,nie twierdze ze najlepiej byłoby nam w erze kamienia łupanego ale dam dwa przykłady,do maxikaza-miałes wywrotke i potem problemy z licznikiem,tęz miałem,quad całkiem mnie nakrył iiii licznik uszkodzony,rozbita szybka,wymieniłem szybke i wszystko hula dalej bo licznik jest mechaniczny,mówisz o napędzie 2x4 i 4x4,nie mam takowej opcji,pernamentnie załączone 4x4 i masakra na zakrętach ale nie interesują mnie też włączniki kostki,szmery,widze też od dawna pewną wyzszość gażnika nad wtryskiem,ale to już jakby nie w temacie.Pozatym przyznaje że chwale swoje jak moge ,acz sprzet jest smoczy.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości